Call Us (111) 234 - 5678

tel. 501 873 767
tel. 22 673 43 61

Catering na imprezy

bankiety warszawa catering na wesele warszawa

Pozbądź się problemu – zleć catering profesjonalistom!

Aguila Catering w Warszawie oferuje kompleksową organizację przyjęć okolicznościowych dla klientów indywidualnych. Przygotowujemy wybrane przez Państwa, dopasowane do życzeń menu, zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską, a także dostarczamy pełną zastawę stołową, obrusy, szkło do napojów oraz odpowiedni wystrój stołu.

Organizujemy w Warszawie catering na:

  • wesela, komunie, chrzciny,
  • osiemnastki, urodziny, imieniny, rocznice,
  • studniówki, bale sylwestrowe, bale karnawałowe,
  • imprezy, małe przyjęcia i spotkania bez okazji.

Marzy Wam się wesele na 150 osób w środku gęstego lasu? Dla nas to wykonalne!

Potrafimy dostosować się do wszelkich warunków – organizujemy przyjęcia i uroczystości w domu, w wynajętych salach, restauracjach, a nawet w plenerze.

Menu, obsługę i zastawę dostosowujemy do charakteru imprezy – urządzamy również imprezy tematyczne, do których wykorzystujemy charakterystyczny wystrój stołów oraz dobieramy nietypowe menu. Na przykład w dzień kosmonauty proponujemy w ramach cateringu kanapki z motywami kosmicznymi, ciasteczka bankietowe z „pyłem kosmicznym”, a nawet przebranie kelnerek i kelnerów – oczywiście za kosmitki i kosmitów! Lubimy imprezy z przymrużeniem oka.

Zadzwoń i podziel się z nami pomysłem na przyjęcie!
My zajmiemy się resztą.

Przy realizacji większych zleceń przyjeżdżamy na miejsce imprezy odpowiednio wcześniej – ustalamy aranżację, wystrój, rozstawienie stołów oraz odpowiednią formę cateringu. Przedstawiamy również Państwu dania próbne, dzięki czemu macie szansę na poznanie namiastki naszej kuchni – dzięki temu wybierzecie najlepiej odpowiadające Wam smaki.

Masz pytania? Zajrzyj do działu z częstymi odpowiedziami lub skontaktuj się z nami i złóż zamówienie na dobry catering w Warszawie!

Aguila Catering, Warszawa – catering na imprezy, wesela, bankiety, przyjęcia